Medyum Farzin Hoca

Güvenilir Medyum Farzin Hoca, yıllardır en güvenilir medyum hocalar arasında yerini almaktadır. Tam 30 yıldır sizlerle beraber çıktığı bu ulvi yolculuğa güven içerisinde devam etmektedir. Onun hikayesi diğer medyumlardan biraz farklıdır.

Medyum Farzin Hoca, 5 yaşında yaşadığı trafik kazasında tüm aile bireylerini (anne, baba ve kardeş) kaybeder. Paramparça olan arabadan burnu dahi kanamadan bir mucize eseri kurtulur. Sadece ailesini kaybetmemiştir, aynı zamanda kaza sonrası bazı özel yeteneklerde kazanmıştır. Anneannesi ve dedesi tarafından hamiliği üstlenilen Farzin onların kanatları altına girmiştir. Zaman içerisinde duru görme yeteneğini farkeden Dedesi Molla Mehmet (gizli ilimler üstadı) Farzin’i yıllar süren ummalı bir çalışma ile Ocak geleneğine uygun bir şekilde yetiştirir ve ona el verir. Farzin ismini ise Mısır’da ki hocası Molla Abdullah vermiştir. Çok ufak yaşlarda ilm-i ledün hakkında verdiği cevaplar karşısında hayretler içerisinde kalan ve yetenekleri konusunda şaşkınlığını gizleyemeyen hocası kendisinin cinlere emir verip onları kullandığına şahit olunca ismini değiştirmiştir ve ona artık Farzin ismi ile hitap edilmesini emretmiştir. Orta Doğu ve Türkiye’nin en ünlü hocalarından gizli ilimler alanında aldığı dersleri başarıyla tamamlamış ve icazetini almıştır. Hoca sıfatı ise küçük yaşlardan beri gerçekleştirdiği sohbetlerden ve ilm-i ledün üzerinde ki başarılarından gelmektedir. İlk kürsüye çıkıp halka seslenişi 9 yaşında olmuştur. Her sohbeti esnasında insanlar cezbe ile Allah diye nida etmiş ve ona bakıp gönüllerin pınarı diye seslenmişlerdir.

İnternet adresi: https://www.medyumfarzin.com

8 yorum

 1. Tuğba dedi ki:

  Bir çok medyum tarafından dolandırıldım en son farzin hocayı bulabildim. Eski sevgilimin ailesi tarafından yapılan büyüyü farzin hocam bozdu sabırla beklememi istedi işlemleri yaparken bir anda almadı paramı . Şuan hayatımın onun sayesinde yolunda . Çok teşekkürler hocam iyi ki varsınız.

 2. Azra dedi ki:

  Kayınvalidem tarafından madur edildim oğluna hiç yakıptırmadı istemedi beni çocuğumda yom diye o büyücü senin bu büyüxü benim gezmiş durmuş . Tam hedefine ulaşacakken farzin hocam el attı ve 1 seansta işlememim bitti . Çok güvenilir hoca . Güvenle ulaşabilirsiniz

 3. Cenk dedi ki:

  Hoca çok yoğun paraya pula tamah etmiyor . Evime koyulan muskaları buldu inanamadım gerçekten .

 4. İzmirli dedi ki:

  Tek adres gerçekten sizmişsiniz bir arkadaş tavsiyesiyle buldum farzin beyi . Domuz yağı sürülmüştü kapımın önüne farzin bey gerçekten bunu bozmayı başardı . Ne dener ki gerçekten işinin ehli bir insan . Teşekkürler

 5. Gaye dedi ki:

  Ben kuzeni tarafından tamamen kıskançlık sebebi ile büyü yapılmış biriyim annemle arkadaş gibiyiz kuzenimde tam tersi idi bir çikolata yedirildi bana kuzenim bu yani ve tüm hayatım sonra berbat oldu . Annem babam hoca hoca gezdiker ve farzin hocamı buldular 3 aylık nir maratondan başarıyla çıktım çok şükür . Allah sizden razı olsun hocam . Bugün iyi olmamın sebebi sensin . Bana yapılan o büyüyü boZdunuz bir çikolata dersiniz benim tüm hayatım mahvoldu . Ama hocam çok şükğr halletti

 6. Ecem dedi ki:

  Herkese merhaba ben ecem yediğim yemekte içtiğim suda yürüdüğüm yolda bile aradım bana yapılanı bulamadım . Hocamı internetten buldum bir cesaret geldi ve ilk önce yıldızname bakımı yaptırdım kendine orda herşey çıktı zaten ben hiç birşey demeden . Ve 2 aylık bir süre sürdü hocam bana yapılan büyüyü buldu ne kadar teşekkür etsem az kalır .

 7. Serhat dedi ki:

  Farzin Hocam çok yoğun ve bu işin ustası gerçekten son derece titiz çalışıp buluyor yapılan büyüyü güvenle arayabilirsiniz.

 8. Şermin dedi ki:

  Merhabalar ben şermin hocamla tanışmamız 2 sene oldu . Ben hep kendimi kısmetsiz bilirken meğersem bana sevgili akrabalar kısmet kapama büyüsü yapmış evlenmeyim anamın babamın başına kalayım diye şok oldum inanırmısınız ? Ne büyüler var milletin işi gücü yok ve bunu yapan senin akraban . Ah be farzin hocam ne çok uğraştınız kendinizden emin bir sesle bana yardım edeceğinizi belirttiniz ve ettiniz . Ben şuan evli bir şermin olarak yazıyorum .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir